Referencje. Film i fotografia ślubna

Monika i Adrian

Pełen profesjonalizm! Jesteśmy mega zadowoleni ze zdjęć oraz filmu! Wszystko idealnie zmontowane, film w idealnej długości, wszystko co najważniejsze w nim zawarte, nie przedłużając oglądania. Sesja ślubna również super wykonana, świetne pomysły! Naprawdę polecamy ekipę Studio4k! Jeśli chcecie mieć super pamiątkę ze slubu, wesela i sesje ślubnej tylko Marek i jego ekipa!

Referencje. Film i fotografia ślubna

Ewelina

www.facebook.com/ewezen

Polecam bardzo!!!! Pełen profesjonalizm. Ekipa nr 1. Rozładowywali napięcie, podpowiadali. Zdjęcia i film to perfekcja w każdym detalu. Niesamowita atmosfera. Nie musiałam o nic się martwić , Marek mówił mi co i jak z wyprzedzeniem, żeby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Bardzo bardzo polecam.

Referencje. Film i fotografia ślubna

Natalia

www.facebook.com/natalia.wasilewska.31

Hej! Jeśli się jeszcze zastanawiasz i czytasz opinie jak ja rok temu 😀 to przeczytaj to do końca! Bo pierwszy raz w życiu polecam kogoś z całego serca ..... super fotografa/kamerzystę a w tym mega świetnego człowieka! Marek bardzo nam pomógł, w dniu ślubu gdy zjadały nas stresy i było tysiące rzeczy do ogarnięcia, on nas kierował dawał mega pomocne wskazówki i dzięki niemu po pierwsze mamy piękne pamiatki na całe życie a po drugie ten dzien przeszedł sprawnie i na dużo większym luzie! Bardzo mi zależało na tym aby uwiecznić te chwile i miałam wiele konkretnych propozycji -Marek zrealizował je wszystkie! Świetna robota, przemiła współpraca, pełen profesjonalizm! Jesteśmy bardzo zadowoleni ! Super jest to, że współpraca jest bardzo elastyczna i ze wszytakim można się dogadać! Jestem na prawdę pod wrażeniem wykonanej pracy! Nie mogłam wybrać najpiękniejszych zdjęć do albumu bo na prawdę każde ale to KAŻDE było tak zachwycające, że nie mogłam się zdecydować! Co do Filmu to Marek był mega wytrwały, też chciałam coś konkretnego i mimo tego, że na prawdę byłam upierdliwym kilentem to udało się i stworzył coś wyjątkowego! Super jest to, że Marek jest szczery i mówi wprost co się da technicznie ogarnąć i wygląda okej a co niekoniecznie. Widać wiele lat doświadczenia. Warto zaufać i w tym dniu zdać się na Marka! Ps. Jakościowo to sztos na prawdę! A album- mistrzostwo!

Referencje. Film i fotografia ślubna

Aleksandra I Krzysiek

www.facebook.com/aleksandra.badziak9

Pełna profeska! Polecamy Studio4K. Miła i fachowa obsługa. Film i teledysk zmontowany pod względem jakości, świetnej jakości, zadbany o szczegóły i uchwycone najlepsze momenty. Drodzy Planujący śluby i wesela, jeśli szukacie bardzo dobrego kamerzysty na waszą przyczynę, to szybko dzwońcie do Marka z remontem, że ma jeszcze wolne terminy ;) polecam!